RN73R2ETTD85R6F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD85R6F50
JLCPCB Part #
C2602822
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 85.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS