RN73R2ETTD85R6D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD85R6D100
JLCPCB Part #
C4027375
Description
-55℃~+155℃ 250mW 85.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS