RN73R2ETTD85R6B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD85R6B50
JLCPCB Part #
C4296936
Description
-55℃~+155℃ 250mW 85.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS