RN73R2ETTD8561B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD8561B50
JLCPCB Part #
C4187126
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS