RN73R2ETTD8560D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD8560D10
JLCPCB Part #
C2607969
Description
-55℃~+155℃ 250mW 856Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS