RN73R2ETTD84R5B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD84R5B50
JLCPCB Part #
C2609208
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS