RN73R2ETTD8451C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8451C50
JLCPCB Part #
C4017270
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS