RN73R2ETTD8450D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD8450D10
JLCPCB Part #
C2608053
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS