RN73R2ETTD8352F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8352F25
JLCPCB Part #
C2604301
Description
-55℃~+155℃ 250mW 83.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS