RN73R2ETTD8351D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD8351D50
JLCPCB Part #
C2609543
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS