RN73R2ETTD8351D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD8351D100
JLCPCB Part #
C2607163
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS