RN73R2ETTD8351A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD8351A10
JLCPCB Part #
C4200803
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS