RN73R2ETTD8251C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8251C50
JLCPCB Part #
C3947701
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS