RN73R2ETTD8202C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8202C50
JLCPCB Part #
C3923163
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS