RN73R2ETTD8202C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8202C25
JLCPCB Part #
C4304884
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS