RN73R2ETTD8201C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8201C25
JLCPCB Part #
C3985834
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS