RN73R2ETTD8201A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD8201A10
JLCPCB Part #
C4185662
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS