RN73R2ETTD8200B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD8200B10
JLCPCB Part #
C4275668
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS