RN73R2ETTD81R6F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD81R6F50
JLCPCB Part #
C2603128
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS