RN73R2ETTD8162B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD8162B10
JLCPCB Part #
C3983354
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS