RN73R2ETTD8162A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD8162A10
JLCPCB Part #
C4214463
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS