RN73R2ETTD8160F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8160F50
JLCPCB Part #
C4287074
Description
-55℃~+155℃ 250mW 816Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS