RN73R2ETTD80R6F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD80R6F50
JLCPCB Part #
C2604495
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS