RN73R2ETTD8063F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD8063F100
JLCPCB Part #
C2604649
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS