RN73R2ETTD8062B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8062B25
JLCPCB Part #
C4191384
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS