RN73R2ETTD8061D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8061D50
JLCPCB Part #
C2605553
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS