RN73R2ETTD8060C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8060C50
JLCPCB Part #
C4312527
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS