RN73R2ETTD79R6C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD79R6C25
JLCPCB Part #
C4053045
Description
-55℃~+155℃ 250mW 79.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS