RN73R2ETTD79R6B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD79R6B50
JLCPCB Part #
C4182324
Description
-55℃~+155℃ 250mW 79.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS