RN73R2ETTD7962F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD7962F25
JLCPCB Part #
C2603292
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 79.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS