RN73R2ETTD7962A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD7962A25
JLCPCB Part #
C4018224
Description
-55℃~+155℃ 250mW 79.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS