RN73R2ETTD7961C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD7961C50
JLCPCB Part #
C2608727
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.96kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS