RN73R2ETTD7873D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD7873D50
JLCPCB Part #
C4351959
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS