RN73R2ETTD7872A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD7872A25
JLCPCB Part #
C2611831
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS