RN73R2ETTD7871B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD7871B10
JLCPCB Part #
C4309656
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS