RN73R2ETTD7870C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD7870C50
JLCPCB Part #
C2608329
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS