RN73R2ETTD77R7F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD77R7F50
JLCPCB Part #
C4252403
Description
-55℃~+155℃ 250mW 77.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS