RN73R2ETTD76R8D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD76R8D50
JLCPCB Part #
C2605074
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS