RN73R2ETTD7683D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD7683D50
JLCPCB Part #
C4111601
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS