RN73R2ETTD7590D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD7590D100
JLCPCB Part #
C4105523
Description
-55℃~+155℃ 250mW 759Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS