RN73R2ETTD7501D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD7501D25
JLCPCB Part #
C2605184
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS