RN73R2ETTD7500C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD7500C50
JLCPCB Part #
C4055229
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS