RN73R2ETTD7412C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD7412C50
JLCPCB Part #
C3951337
Description
-55℃~+155℃ 250mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS