RN73R2ETTD7411C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD7411C25
JLCPCB Part #
C4243227
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.41kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS