RN73R2ETTD7410A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD7410A25
JLCPCB Part #
C2611556
Description
-55℃~+155℃ 250mW 741Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS