RN73R2ETTD7320A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD7320A25
JLCPCB Part #
C2611349
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS