RN73R2ETTD7320A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD7320A10
JLCPCB Part #
C4067768
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS