RN73R2ETTD7231D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD7231D100
JLCPCB Part #
C4089964
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.23kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS