RN73R2ETTD7230F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD7230F50
JLCPCB Part #
C2604418
Description
-55℃~+155℃ 250mW 723Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS