RN73R2ETTD7151D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD7151D50
JLCPCB Part #
C4051734
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS